Včera na tréninku jsem vyhlásila další Liščí akci  Letní Tréninkový Deník.  

Úkolem účastníků bude: po dobu letních prázdnin (červenec, srpen) průběžně zapisovat jakékoli sportovní činnosti, kterých jste se osobně zúčastnili (např. běh, plavání, turistika, volejbal, cyklistika). Nepočítá se koukání na TV, opalování vleže na dece u moře ani hry na PC/tabletu.

Deníku můžete vést v libovolné formě (papír, sešit, Excelovská tabulka ), pokud možno čitelně, stačí krátké zápisy: datum, popis činnosti (běh, turistika, kolo, plavání , volejbal ...) kolik času jste se tomu věnovali a pokud to lze určit, tak i vzdálenost v km.

Pokud budete na táboře, můžete zápis napsat souhrnně za celý tábor (např 10.-17.7. tábor "Na konci světa" : turistika  50km, běh  10km, plížení 2hod, vybíjená 3hod, plavání 1km)

Vyhodnocení proběhne poslední den letního soustředění na Milovech, kdo tam nebude, může tréninkový deník odevzdat na prvním tréninku v září. Odměna za odevzdání čeká na každého, kromě toho vyhodnotíme nejlepší deník - nejpodrobnější, nejhezčí, nejzajímavější, nejsportovnější ...

Těšíme se na vaše deníky :-)