Nejbližší akce OB a ROB (20.2.-14.4.2019)

Podrobnější informace k jednotlivým akcí najdete včas na webu akce nebo na našem oddílovém webu, případně vám bude posláno přímo mailem.

Na začátku roku jste dostali celoroční termínovku. Upozorňuji ale,že každý je sám zodpovědný za to, že se mu dostane informací - pokud vás něco zajímá, ptejte se.

Neexistuje výmluva: „já jsem o tom nevěděl“!

Aktivní závodníci by se měli snažit o maximální účast na trénincích a aspoň akcích ROB (OB vysoce doporučeno). Zvláště to pak platí o těch, kdo s ROB začínají a nemají ještě naběháno s přijímačem a mapou - začátečníkům doporučujeme účast 10.3. a 31.3. na místních závodech ROB, viz dále.

Každé úterý 16:15 je trénink, běhání venku a pak tělocvična, podle počasí a denního světla nejméně do poloviny března, pak se přesuneme do lesa (bude včas oznámeno).

24.2.Onos Cup (OB, sprint, Brněnské zimní orienťáky) - UŽ PROBĚHLO

2.3. 10:00 mapový trénink SK RADIOSPORT (výsledky, mezičasy) - UŽ PROBĚHLO

3.3. Kauflauf (OB, městská klasika, Brněnské zimní orienťáky) - UŽ PROBĚHLO

10.3. 1. JM mistrovská soutěž v ROB - UŽ PROBĚHLO

Brno - Útěchov, u tenisových kurtů, propozice a link na přihlášky budou vzápětí

Mírně zkrácené klasické tratě, ráno 144 MHz, potom 3,5 MHz. Bude tam i fáborková trať pro

začátečníky a děti s doprovodem a lidi, co poradí a vysvětlí.

15.-17.3. soustředění ŽDR (žákovské a dorostenecké reprezentace) Raspenava (jen zařazení do ŽDR)

17.3.Hruška Cup (OB, sprint, Brněnské zimní orienťáky)

Bohunice, propozice a přihlášky do 14.3. zde: http://bzl.zbmob.cz/hruskacup/propozice/

23.-31.3. soustředění reprezentace Žihle (jen zařazení do repre)

30.3. JM oblastní žebříček v OB (lesní klasika)

Radostice, přihlášky přes ORIS, nebo mně.

31.3. 2. JM mistrovská soutěž v ROB

Javůrek, propozice a link na přihlášky budou brzo

Mírně zkrácené klasické tratě, ráno 3,5 MHz, potom 144 MHz. Bude tam i fáborková trať pro

začátečníky a děti s doprovodem. Doprava auty, domluvíme se.

5.-6.4. MISTROVSTVÍ ČR V ROB NOČNÍM A NA DLOUHÉ TRATI

Kladky, webové stránky akce budou spuštěny brzo.

Akci pořádáme, kdo může, měl by běžet, nebo pořádat (pro kategorie MD16+)

11.-14.4. výběrové soustředění reprezentace Dobřichovice (jen zařazení do repre)

+ nominační soustředění veteránů Dobřichovice (jen kategorie D35,M40, MD50+)

 

A nebojte se zeptat, třeba na tréninku : Jirky, Pavči nebo Lídy :-) 

Případně Jirkovi nahlaste/zkontrolujte  svůj mail, ať máte vždy včas všechny informace.