V jiných místech republiky lidé řešili lokální záplavy, naše soustředění si vzalo za vzor název obce konání a skoro jsme ani nezmokli. Předpověď vypadala hrozivě, ale nakonec to byly dva dny s minimem srážek. Obec Suchý i penzion Athena, přezdívaný Anténa je známá lokalita, s oblíbenými terény, hezkým lesem a  dobrým ubytování, jediné, co by si žádalo vylepšení, je stravování, zvláště sobotní oběd se stal legendou, na niž si budou účastníci ještě dlouho vzpomínat :-)

V rámci programu jsme zvládli 4 závody , klasiku na obou pásmech - 144MHz a 3.5MHz, foxoring a sprint, ti pilnější ještě k tomu v pátek jeden OB trénink. V pořádání se vystřídali zkušení stavitelé, Hroudýs, Myš, MartinK a MíraL, za pomoci tradičních  stavěčů Toma, Pavla a Toma.  Všechny závody využily blízkou mapu Suchý, kde kupodivu zůstalo dost lesa na sport i přes všechny kůrovcové kalamity, pouze jedna z foxoringových kontrol byla uprostřed obrovské paseky a na dohled od pracujícího harvestoru.

celkem se soustředění účastnilo okolo 80 lidí, přijeli kolegové ze Slovenska i z dalších českých oddílů, hlavně Pardubáci.

nejbližší další akce jsou víkendové závody 21.6. v Rudce u Kunštátu , nezapomeňte se přihlásit :-)

potom následují 3D ROB v Mariánských Lázních a letní soustředění ve Svratouchu, propozice a pokyny přišly mailem.