V úterý 23.června jsme ukončili jarní část našich úterních oddílových tréninků. Poslední červnový trénink se konal přímo v ulicích Bílovic a samozřejmě nemohlo to být jinak než s dvoumetrem.  Občas je potřeba vylézt z lesa a ukázat se před lidmi, aby věděli, jaký poklad v nás mají :-)

Start byl "tradičně" na náměstí a cíl tentokrát u Marečků.  Závod byl nazván Za krásami Bílovic a závodníci na trati navštívili postupně skoro všechna bílovická návrší, někteří prozkoumali i louky v údolí řeky a okolí mlýna. Nakonec se ale všichni dostali úspěšně až do cíle, kde na účastníky čekalo bohaté občerstvení včetně Ivuščiny třešňové buchty a zmrzliny.

Ještě předtím, o víkendu se konal víkendový závod v Rudce u Kunštátu, kde navzdory deštivému počasí byla také celkem hojná účast.

Začínají letní prázdniny, ale nebude to jen lenošení, hned za týden jedeme do Mariánských Lázní na závody 3D ROB, kde nás čekají 3 závody Mstrovství ČR ve sprintu a na klasice 144 MHz i 3.5 MHz.

A koncem srpna je v plánu  oddílové soustředění na Svratouchu, tak jen doufejme, že nám v nezabrání nějaký nový koronavir.