O víkendu 3-4.června se konaly první letošní závody národního žebříčku ROB.  Chebáci úspěšně našli cestu chaoticky se měnícími nařízeními, zákazy a příkazy ohledně Covidu . Z počátku to vypadalo, že budeme spát někde v lese ve stanu, ale situace se průběžně zlepšovala, takže to nakonec nebyl až takový punk, jak to zpočátku vypadalo.  :-)
Závody se konaly v lese u Třemošné, nedaleko Plzně, většiná závodníků bydlela v chatkách v kempu u rybníka Bolevák.  V sobotu se konal závod Mistrovství ČR na krátké trati v pásmu 3.5MHz, v neděli pak závod Národního žebříčku, klasická trať v pásmu 144MHz. Skromaždiště u motokrosové trati umožnilo závodníkům přijet vlastními auty a předpisově se neshlukovat.

Z pohledu závodníka: les byl celkem dobře průběžný a i přes deštivé období nepříliš mokrý, takže i na dvoumetru to měřilo celkem nezáludně, tedy aspoň některým závodníkům ;-)  Ale všeobecně bylo vidět,  jak jsou všichni rádi,  že konečně můžou oficiálně běhat po lese.
Z výsledků vybírám:
MČR 80m:  KačkaP 2.místo D14, MarkiT, Věrka a Jana obsadily celou "bednu" v  D19, MíšaT  1.místo M14, MarťaF, HonzaT a Šíma obsadili celou "bednu" v M16 a KubaU 1.místo M19
NŽ 2m:  MarkiT,1.místo v D19, Věrka S 2..místo v D19, MíšaT  2.místo M14, MarťaF 1.místo M16, HonzaT 3.místo M16, KubaU 2.místo M19