Ve dnech 17-23.8. proběhlo v Mariánských Lázních Mistrovství Evropy pro juniory až po veterány. Z našeho oddílu se nominovalo 13 závodníků: Kateřina Bžatková (D19), Honza Priessnitz, Robert Polák, Martin Kinc, Vojtěch Bžatek (M19), Petr Matula (M20), PAvla Hažmuková, Ludmila Ondrouchová (D35), Petr Hrouda, Zbyněk Žáček, Antonín Šindelka (M40), Jiří MAreček (M50), Petra Hanslianová (D50). Toto složení slibovalo zisk několika medailí zde na domácím šampionátu v ČR. Závodilo se ve čtyřech disciplinách: foxoring, sprint, klasika 144MHz a kalsika 3,5MHz. Česká republika vyšla z tohoto klání národů nejlépe jak mohla. Získala rekordních 64 medailí (22-25-17). Z našeho oddílu k tomu individuálně dopomohli: Martin Kinc - 2× stříbro, Jan Priessnitz - zlato, Petr Hrouda - zlato a stříbro, Zbyněk Žáček - zlato, Antonín Šindelka - stříbro, Kateřina Bžatková - stříbro a bronz, Pavla Hažmuková - bronz, Ludmila Ondrouchová - bronz, Jiří Mareček - stříbro a bronz + 9 týmových medailí. Gratulujeme. Příští rok se koná MS v Bulharsku!