O víkendu pořádá náš oddíl dva celostátní závody: v sobotu závod Národního žebříčku na klasické trati a v neděli to bude Mistrovství ČR na krátké trati.

Centrum bude "u nás doma" v Bílovicích, na závody nás v sobotu i neděli odveze autobus (i přiveze zpět),  bydlet budeme tentokrát (alespoň většina z nás) doma.

Pozor: informační schůzka všech závodníků našeho oddílu proběhne pátek v  19:00 hod v tělocvičně, dostanete startovní čísla, techniku a veškeré informace k sobotnímu i nedělnímu závodu. Zároveň proběhne trénink, kde si zkontrolujete techniku a načárkujete frekvence pro závody. Účast na schůzce je povinná  pro dětské kategorie (MD 12-16).

Ráno je potřeba přijít včas na odjezd autobusu (odjezdy se dozvíte na schůzce), na místě startu budu k dispozici závodníkům dětských kategorií i nováčkům, aby se správně a včas připravili na start a mohli si závod hezky užít.

Startovka a pokyny jsou (nebo brzy budou) tady na webu